Prezent na Dzień Babci i Dziadka

„Babciu”, „Dziadku”! ??
Jeśli możecie jeszcze używać tych zwrotów to wiedzcie, że jesteście szczęściarzami! ?
Na co dzień większość z Was pewnie w ogóle się nad tym nie zastanawia, ale przychodzą dwa takie dni w roku – Dzień Babci i Dzień Dziadka – kiedy nagle przychodzi do Waszych głów pewna sentymentalna myśl – „jak to dobrze, że jeszcze ich mam”
Nie wiem czy jesteście z tych, którzy w dużej mierze byli wychowywani przez dziadków, czy z tych, którzy spędzali u nich wakacje, czy tych którzy mieli ich zawsze na wyciągnięcie ręki..

czy Wasza relacja była bardzo bliska czy trochę mniej..

ale myślę, że każdy z Was ma w swym sercu kawałek zarezerwowany tylko dla nich 
W końcu to babcie i dziadkowie są tymi, którzy nas rozpieszczają  

Tymi, którzy zawsze wysłuchają i znajdą czas dla swoich wnuków.

To oni w nas wierzą dużo bardziej niż wszyscy inni!

To z nimi mieliśmy sekrety przed rodzicami w dziecięcych latach.

To oni są źródłem wielu pięknych wspomnień z dzieciństwa.

To oni stawali nas zawsze na pierwszym miejscu, robiąc wszystko, żebyśmy my – WNUKI – byli najszczęśliwszymi dziećmi na świecie.
Jeśli macie możliwość w DOROSŁYM już życiu nadal zwracać się do kogoś BABCIU, DZIADKU – wiedzcie, że to ogromny dar od życia.

Doceńcie to, bo nie każdy dorosły jeszcze ich ma 

Pamiętajcie też, że w pewnym momencie role się odwracają – gdy upływają kolejne lata, a nasze babcie i dziadkowie robią się co raz starsi – to my – wnuki – musimy zrobić wszystko, żeby te starsze osoby były szczęśliwe❗️ 

Nawet jeśli – a w zasadzie tym bardziej – jeśli choroby powoli nam ich zabierają, jeśli choroby ich zmieniają to my powinniśmy się nimi opiekować.

Nawet jeśli wydaje Wam się, że choroba zmieniła ich charakter – nie oddalajcie się od nich, to nie oni się zmienili, to choroba ich zmieniła.

Niech Wasze Babcie i Dziadkowie na zawsze będą w Waszych głowach tacy jacy byli w swych najlepszych latach życia. Pełni wigoru i miłości.
Kochajcie ich 
A jeśli nie macie pomysłu na prezent – podarujcie im KLUCZ DO ZDROWIA – żeby mogli cieszyć się zdrowiem jak najdłużej 

Zrobię wszystko, żeby Wasze Babcie i Dziadkowie zdrowo się odżywiali 🙂 Dopasuję ich dietę do chorób, na które cierpią. Zróbmy wszystko, żeby poprawić ich samopoczucie!

Więcej informacji o voucherach znajdziecie tu: klik

Renata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *